Ebat muhabbetleri


Bununla ne yapcan bana?

Hafta sonu askerleri çok dinlendirici olur. Kolinin tadına varırsın. Hemen bulunabilir. Bir anda, üçü beşi bir araya gelebiliyorlar. Hepsi abaz ve abaz aşırısı... Sömür sömürebildiğin kadar. Sadece oradan, seksten beslenir hale geldim. Kiminin parası, kiminin similyası.

Erkekler similyaları kadardır. Hiç, "Ölesiyle sevdiğim küçük similyalı heteroyum" diyen bazıları, "aktifsin" filan da diyor ya; bu gruptan işte, ölesiye bir sevgilim olmadı hiç olmadı. Bunlarla, yani küçük similyalı insanlarla mesela, arkadaş olunabilir. Daha iyisi, bunlardan abi falan olur. Ben dahi, “abi” kelimesini kullanıyorum ya, helal olsun. Benim hep başıma gelenler, “abi” dediklerim; bana abla diyenler; şu son zamanlarda da “anne” diyenlerden. Başıma gelmedik iş kalmadı ama hani onlar da abi olsunlar. Küçücük similyalarıyla ben onları bir şekilde hayatıma sokmaya çalışıyorum. Ölsünler demiyorum ama yani hadsizler.

Erkek dünyasında aslında, sikin kadarsın. Ben bir sikölçerim, evet ihtisas konum. Ölçülerin tutmuyor. Tutsa da tatmin etmiyor. Bazen kalkmayanları bile var. Onu şahit göstererek, “ben aktif bir heteroseksüelim” dersin demeye ama yerlerse... Çünkü, herkes her şeyi diyor. Bazen sevgilinin yapamadığını yapmak istersin. Üstüne bir de hetero norm ahlakın beslediği göt siktirme fobisi de binince, 5, 7, 9 cm ile ne yapılabilirse artık...

Böyle durumlarda ve hoşlanmama durumlarında ben tereddütsüz kovuyorum. O küçük, kalkmayan şeyiyle, iktidar kurma çabasından da vazgeçmemiş, inanabiliyor musun?. Traji-komik baştan aşşa.

Böyle aktif arkadaşlarıma “kıçımın aktifisiniz” demek geliyor içimden. Ama ne diycen; saygını bozmayacan. Aktif gruba karşı bunlar, çok hırslanır; saldırgan da olabiliyorlar. Aman dikkat kızlar, bu gruba sakın gülmeyin. Gülersiniz filan, bozulurlarsa öldürme saplantıları var. Ben bunların müşteri olan cinsine, “iyisin, normalsin” filan diyorum. Sonra kendime geliyorum: “Ulan, üç beş kuruş için ne kadar yalan söylemek zorunda kaldın Gani!”

Ama işte, arkadaş grubu veya kendini güvende hissettiğin bir ortamdaysan, “kıçım senden daha aktif. Neyle aktiflik taslıyorsun ki?” gibi son derece öğretici cümlelerle onları bilgilendiriyorum. Sonra sıra, öğrenenleri ödüllendirmeye geliyor. Önce hüplet, sonra güplet taktiğiyle... Böylece onlara, siklerine nispeti olmayan bir alaka göstermem gerekmiyor.

Aslında bir heteroseksüel aktif erkek grubu var mıdır?

Görünürde çoklar ama benim baktığım yerlerde pek bulunmuyorlar diyebiliriz belki. Demeyebiliriz de. Varsa şayet ve acaba kendi içlerinde de siki büyük sikebilirler daha mı aktif oluyor. Hayatta da acaba, küçük similyalılar daha mı agresif diye düşünmedim değil. Ya da, şu pısırık sünepe tiplilerin sikleri daha mı küçük oluyor? Ama şunu biliyorum: grup sekse, siki küçük erkek oluşunu dert etmeden, iki büyük similyalıyla girdiğinde, söylemek zorundayım; küçük similyalı biraz bozuluyor. Hacimsel de bir durum var. Penetresyonda telafisi olmaz. Sanki grup seksi büyük similyalı erkekler tercih ediyor. Küçük similyalılar tribe giriyor. Onlar da sevişme pratikleri itibariyle artistik puan toplayamıyor olabilir ama similyasının hatırı var.

Tamam. Küçük similyalı insanlar ölmesin ama yatağıma kadar da girmesinler. Girerlerse de, similyan, tek organın değil mesela. Dilini kullan. Ya da bir çok organın var. En işe yaramaz organlarıyla iktidarlar yaratanlar! Orada mısınız?

Anlamıyorum. Kıçını penetre ettirmiyorsan, kıçfobin varsa, bacak arası, dirsek büklümü, diz büklümü, prezervatifle birlikte kayganlaştırıcı kullanırsan, hafif minca ve vajina tadı verebiliyor. İstersen testis arası zaten vajina tadına yakın. Tecrübe edilebilir. Güzel kokulu kayganlaştırıcılar tercih edin. Ay, ben burdan nereye geldim? Abartmamak lazım. En az iki insan olunca, bir çok şey yapılabilir. Fazla insanla daha da iyi şeyler yapılabilir, buna grup denir. Vajinadan vermeyi çok seversin. Testislerimi dolduruyor, ne garip.

Demem, askerler çok iyiydi. Hepsi tek tek emir ve komuta zincirinin halkasıydı, kölesi yaşlanmaz bir ülkede. Canlarım benim.  Nerede benim kırbacım, ay ay!...

Eylem Günlüğü