Orijinal El Yazmaları

"Gibi"lere ihtar...

Zavallı kız gibi arkadaşlarım. Kız, kıpakız, tıpkı kız ama "gibi" arkadaşlarım. 
 el yazması - 1Kıçını ne kadar sıkarsan, sesin o kadar incelir. Çünkü kız gibi olmak, bunu gerektirir. Elimizde bir sihirli değnek olsa emin olun önce bizleri yok ederler. Muhtemelen ardından kendinizi kız edersiniz. O zaman zaten yok olursunuz. Çünkü kıçın, penisten alabileceği bütün zevkleri alacak. Halen "ben kızım" diyemiyeceksin. Çünkü bu coğrafyada, kız kız, kıpakız kızların neler çektiğini ya bilmiyorsunuz ya da kadınla dalga geçiyorsunuz. Haddinizi bilin.             Devamı...»

Aristokrat ibneler
Beyaz götünü konforlu mekanlarda lobiler kurarak birbirine siktirme haline ibnelik denmez. Bu duruma, götünün derdine düşme hali denir. Güvenlidir ama hedonist bir durumdan başka bir şey değildir.


Bu durumdaki götverenler, ibnelerin de yüz karasıdır. İbnelik biraz, ötekiliği iliklerine kadar hissetme halidir. Utanarak ve ancak konforlu güvenli mekanlarda birbirleriyle buluşma hali. Gizlenerek barların en diplerinde kahkahalarla eğlenme hali. Başka bir şey saklamanın kahkahalarıyla...                                     Devamı...»


Ayrımcılık bana n'etti?

Göt deliğim benim alanımsa, ne gariptir, bazen götümü siktirebilme halim beni bir çok yerde pozitif ayrımcılığa da kalıyorum.                                                 Orijinal sayfayı gör...»

Tecavüzcünün robot resmi 


Bence öteki olmak, biraz da toplumda sado-mazo bir ilişki kurmak (demek). Sadizmi kabul edip yaşama hali. Bu sadizm(in) ailede başlayıp toplumun bütün birimlerine kadar yayılması ve sürekliliği (ötekiyi) mazoşist yapıyor.

Çalışırken dayak yemişizdir. Ya da tecavüze uğramışsın biraz önce, gelirsin, tam arkadaşına anlatacaksın sorununu. Arkadaşın tecavüzcünün organını (öteki detaylardan daha fazla merak ediyorsa; işte bu bakış) tecavüzü bile başka bir şeye dönüştürür.
Devamı...»

Eylem Günlüğü