Fareli Köyün Kavalcısı

Garip bir çöplüktü. Sanki kaybettiğim bütün değerlerimi, birer hazine halinde içinde saklayan, tek bekçisi fareler olan... Bir yerde çalışma hali önceleri garip gelmişti. Vizite 20 lira, fiks menü, oral yapılır, araba da sevişilir, ne istenirse yapılır. 20 lira... Offf beni bir rahatlattı... Hem haddimi bildirdi laf aramızda. Zaten korsan travestilikte yaşıyoruz. Meme yok, göt yok, göbek çok ama garip bir sikilebilir havam var. Ne diyem, kurban olduğum böyle yaratmış. Estetikçilerden faydalanmayı da çok düşünmüyorum.

Çankaya’da Hoşdere’de çalışırken, orta sınıfın en avamı bir grupta, ne idüğü belirsiz, alt sınıfın gödekar cengaverleri, liboşlaşmaya çalışan orta sınıf travestilerle canımlı cicimli muhabbetin en alt sınıfını oluşturarak, “nonoşum”,  “canım cicim”le birbirimizin arkasından kuyu kazmaktan, yalancı tebessümlerden sıkılıp kafayı yemek üzereydim. Ev arkadaşım Özge beni, Etlik’te fareli köyün kavalcısı olabileceğime ikna etti. Bu yangınlığım da buna yetti. Anca söndürür beni Etlik. Belli bir zaman dilimi içinde 20 kişiyle yatmak zorundayım. Ve işimi beğendirmeliyim erkekliği yeni öğrenen varoşların hetoroseksüel ergenlerine.

Bir hoca lazım değil mi, Veriyorum valla hepsine, amdan yandan yandan. 20’yi de buluyorum. Allaha şükürler olsun. Ay şu günlerde de çok havalıyım. Ay ay ay ayyyyyyy estetik yaptırmaya karar verdim. Karar verdim, klitorisime estetik yaptıracağım. Hahahahah hayyyyyy! Yaptıracağım, yaptıracağım. Günlük elli kişiyi kaldırıp boşaltabilecek bir vajina yaptırcam. Sponsor olmak isteyenlere duyrulur. Artık kimseye erkek yok. Hepsi benim.

Yine isterik günlerimdeyim. Hiç birşey yetmiyor. Hiç birşey söndüremiyor içimdeki bu yangını. Vallahi arabesk bir parça olur bundan. Offfff, ben fareli köyün kavalcısı bir travestiyim.
Bu yazdığım şeyler, yazmak istediklerim değil malesef. Silemediğim için silmedim. Aslında çok zor şartlarda çalışıyoruz. İnsan eti çok ucuz. Şimdi çalıştığım yerde de bir Kel Alev var mesela. Komiktir, “Ben gerçek kadınım. Amım var!” diye bağırıyor. Ne diyelim anam. Gerçekten de amı vardır herhalde. Öyleyse bile sadece amı kalmış bir kadın. Bedeninde mağdur bir kadın. Pezevengin biri tarafından satılıyor. Kel Alev, öz oğluyla beraber bir erkek pezevenkle çalışıyor. Erkekler tuhaf. Kadının sadece bir amı kalmış, emin olun. Ama travestilerin içinde para ediyor. Orijinalim diyerek, garip bir şekilde, o haliyle yine de erkeğe çalışıyor. Birine "oğlum" diyerek birine de "kocam" dierek...

Ne güzel işte! Bunlar da aile. Örnek modelden hiç farkı yok. O 'kutsal aile'deki kadının çektiğini çekiyor. Kızlar çok garip. Eniştelerle ilgili bir çok kavga... Eniştelere adanmış hayatlar...
Ben de sanki hiç yabancısı değilmişim gibi, çok çabuk öğrendim sokak kavgasını. Yıllardır sallama kullanmıyordum; kullanmaya başladım. Her türlü kavgaya hazırım. 20'leri kurtarmak zorundayım. İyi sallama kullanmak, atarlı olmak ve çok iyi orospu olmak zorundayım. İşim çok zor. Yeniden kavga, yeniden kavga... Erkeklerden korktuğum kadar travesti kadınlardan da korkuyorum.

Sponsorlar için karlı yatırım fırsatları


Ama şu am konusunda çok ciddiyim. Sponsor bulabilsem 40'ndan sonra amı yaptırıp, bu amla adamların amına korum. Sponsorlara duyrulur. Gayet iyi bir yatırımım. Akarım yok, kokarım yok. 10 sene daha sikilebilecek bir am istiyorum. Sponsor adaylarına üç katını geri ödeme garantisi. Dükkanın açılmasından çok kısa bir süre sonra hem de... Ama güzel bir am olmalı. Elli kişiyi kurtarabilsin. Daha kaç bin kişiye sikilcem ben de çok merak ediyorum. Sikilerek ölücem sanırsam. Çile gibi mi gelmeli bana bilemiyorum. Ama elli kişiyi kurtarırım. Kendimi biliyorum. Yine şizofrenlerimin manilerimin en dibindeyim. Ama vajina çok pahalı. Bizim kıç para etmiyor ki amına koyim. Ben de bir am yaptırayım diyorum. Neye sinirlendim böyle yazılar yazıyorum bilmem. Hepinizi çok öpüyorum. Sarışın komşuya da amımı göstericem. "Yaşasın! Ağzın kadar amım var!" diyeceğim. Karı bacağımın arasından kendini alamıyor. Ne var acaba orada? Bu kadını dövmeliyim...

Eylem Günlüğü